Zeď plná vzpomínek

Chcete být originální? Nebaví vás nudné tapety, přejete si v bytě něco http://www.wikiskripta.eu/index.php/C%C3%A9vn%C3%AD_mozkov%C3%A9_p%C5%99%C3%ADhody osobitějšího? Tak si vytvořte svou vlastní tapetu. Je to ve stylu koláže, jen o něco málo větší. A v obývacím pokoji vám bude hned útulněji. Navíc při pohledu na fotografie se vám vybaví zážitky z minulosti.

Černobílé nebo barevné?

K obrazům na stěnu můžete vdechnout život tak, že jim přidáte trošku barev. Dáváte-li přednost klasice, nechte obraz tak, jak byl pořízen v minulosti. Babičku s dědečkem si i přes špatnou kvalitu fotografie vybavíte veselé a plné života. Můžete tisknout klidně i na polštářky nebo trička, chcete-li více vzpomínek. Fantazii se meze nekladou, takže nažhavte svoje mozkové závity a přemýšlejte! K rodinnému snímku přidejte klidně i zvířecí miláčky, ať jste kompletní. Upravte koláž animacemi, a hned máte zábavnější film přímo v obýváku.