Zázemí pro rodiny, přátele i kolegy

Baví vás oslavy, ale nebaví vás hledat vhodné prostředí a program? Chcete nechat starosti na jiné a využít i možnost s ubytováním? Ať už plánujete akci firemní, či soukromou, v hotelu Kolín najdete pomoc se vším. Prostory s kompletním jídelním menu, pokoje, které jsou příjemně a moderně zařízené, personál, který připraví výzdobu a program v požadovaném stylu. Na vás je už jen pozvat hosty.

Firemní jednání i rodinné jubilea

V hotelu Kolín jsou prostory připravené nejen pro klasické rodinné oslavy, jako svatby, narozeniny, či další důležitá výročí, ale i pro náročné firmy, které kromě zábavy a jídla, potřebují připravit i prostory pro prezentace, či proškolení zaměstnanců. K dispozici je sál vybavený jak technikou, klimatizací a hlavně posezením se stoly.