Záruka spolehlivé spolupráce

je velmi složitý systém trubkových rozvodů a dalších zařízení, které slouží k odvádění odpadní vody do čističek. Zejména v rodinných domcích, ji pak nahrazují tzv. žumpy, které se ale také musí pravidelně čistit a vyvážet a způsobují např. nepříjemný zápach.

Vzhledem ke složitosti, jejímu častému snížení prostupnosti nebo průchodnosti, musí být výkopové, čistící i revizní práce provedeny opravdovými profesionály. Naše společnost v této oblasti působí více než 20 let a můžeme se pochlubit mnoha spokojenými zákazníky.

Kanalizace – záruka spolehlivé spolupráce

Kanalizace, opravy, čištění apod. je velmi zodpovědná práce. Naše firma se drží zásady, že se vždy snažíme s klientem dohodnout, poradit mu, navrhnout různá řešení, popřípadě snížit náklady, a to zejména při větším rozsahu prací.