Vestavěné skříně dokážeme navrhnout tak, aby byl prostor bytu využit co nejefektivněji

Úzké skříně volíme v místech s nedostatkem prostoru, jako jsou chodby a předsíně. Každý úložný prostor navíc se hodí! Úzké skříně výborně využijete na skladování drobnějších předmětů v košících, boxech a krabicích.
Vestavěné skříně se umísťují od podlahy až ke stropu, jejich výška tak může dosáhnout až ke třem metrům. Pomocí pantografů však využijeme i ta nejvyšší místa. Tyčí si přitáhneme závěsný systém až do úrovně pasu, čímž si usnadníme a zpříjemníme proces výběru oblečení. Vestavěné skříně mohou také sloužit jako praktické příčky k rozdělení místnosti.

A co tak nahradit příčku vestavěnou skříní?

Předvedeme vám nepřeberné možností a řešení! Najděte k nám už konečně cestu! Přesvědčte se, že jsme naši konkurenci strčíme do kapsy!