Veselé a originální schránky pro radost nejen pošťáků

Využijte naší nabídku

Pokud si přeje koupit si kvalitní a originální schránku, můžeme Vám nabídnout schránky naše. Poštovní schránky společnosti Allami totiž vynikají nejen svou kvalitou, ale také originalitou. Jak by také ne, když jsou vyráběny ručně. A to hlavně z hliníku. Některé z našich kusů jsou ovšem také odlévané. Samozřejmě také ručním způsobem.

Skvělý materiál a skvělý vzhled

Naše poštovní schránky si může dopřát v několika verzích. Objednat si nás tak můžete například schránky do sloupu, schránky na poštu, schránky na podstavci, vhozy na dopisy nebo poštovní schránky na noviny. Samozřejmě nabízíme i klasické schránky. Zakoupit u nás můžete také ornamenty, patiny či kliky.

Nízké ceny

Poštovní schránky u nás můžete koupit za velice nízké ceny. Nabízíme našim zákazníkům mnoho slevových akcí.