Unica katalog Vás zve do světa vypínačů a zásuvek

Staré a nemoderní vypínače a zásuvky musí okamžitě pryč z Vašeho bytu. Rozhodla jste se konečně pro rozsáhlou rekonstrukci, tak musíte začít doopravdy pěkně od začátku. Vypínače po babičce parádu rozhodně neudělají. Navíc už je většina z nich stejně nefunkční. Výměna je nutná. Elegantní modely budou ozdobou každého interiéru. Z široké nabídky si zaručeně vyberete design, který Vám bude vyhovovat. Mnoho barevných variací uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prospekty musíte pečlivě prohlédnout, ať Vám neunikne nějaký pěkný kousek.

Zásuvky a vypínače, které jsou schopné splynout s každým interiérem

Váš interiér musí být jednoho dne dokonalý. Na Váš první vlastní byt jste patřičně hrdá a pyšná. Chcete si vytvořit komfortní hnízdečko, ve kterém Vám bude vždy moc dobře. Prozatím nemáte žádný nábytek. Nainstalovaná je pouze kuchyňská linka. Proto jste se teď zaměřila na moderní vypínače a zásuvky. Dokonce už máte i představu, jak by tito pomocníci měli vypadat. Unica katalog Vám představil aktuální kolekci, ze které jste si vybrala lesklý a šedý model v minimalistickém stylu.