Světlo tak akorát

Vadí vám, že v létě nebo i v zimě dokáže být slunce pěkně ostré a vlezné? Nemáte rádi, když vám paprsky svítí do očí, a nemáte se jim jak vyhnout, protože nemáte žaluzie, ani rolety, ale jen závěsy, které při zatažení způsobí naprostou tmu v celém pokoji? Vyberte si některý náš výrobek z řady stínící techniky, kterou vám nabízíme v provedení rolet, žaluzií či japonských stěn v mnoha barvách a dekorech.

Odhoďte závěsy

Máte doma závěsy, ale používáte je jen na noc, protože když je zatáhnete, máte doma tmu jako v pytli? S roletami a dalšími pomocníky to u nás nehrozí. Snadno je můžete ovládat jak manuálně, tak pomocí elektrického motoru, který se o stažení postará za vás. Nebude se v nich držet prach, tak jako v závěsech, které jsou těžké, může se s nimi hůře manipulovat, a navíc blokují přirozené světlo i pokud jsou roztažené. Regulujte světlo ve svém domově snadno a s moderními pomocníky.