Skvělý kornout zmrzliny

Osvěžující pochoutka

Chtěli byste svým zákazníkům nabízet i zdravé mlsání? Naše exkluzivní zmrzlina Vám to umožní.

Sněhobílý krém

Pro naši společnost je Zmrzlina, její výroba a prodej základem naší činnosti. Specializujeme se pouze na výrobu té nejkvalitnější zmrzliny. Nabízíme Vám nejenom klasickou zmrzlinu se smetanovým základem, ale také odlehčenou ovocnou zmrzlinu a také sorbety, při jejichž výrobě používáme kvalitní, pravé ovoce.

Zmrzlina Açaí

Jednou z posledních novinek v naší nabídce je zmrzlina Açai. Plody Açai berry patří mezi nejvýznamnější antioxidanty, obsahují spoustu různých vitamínů a minerálních látek a mimo jiné také dokáží snižovat hladinu cholesterolu. Odebíráme je přímo od brazilského dovozce. Naše zmrzlina vyrobená z těchto plodů je tedy nejenom chutná. Díky ní si můžete udržovat svou štíhlou linii a také dodávat svému tělu zdraví prospěšné látky.