Reklamní produkt, který pro Vás neznamená „vyhozené peníze“

Taky potkáváte denně spoustu lidí, kteří stojí u obchodů, v průchodu nebo na zastávce metra a rozdávají letáčky? Myslím, že pár za den jich potkáte, viďte? Většina lidí je obchází, uhýbá očima, jenom aby je nezastavili a nevložili jim leták do ruky. Letáček potom skončí v lepším případě v prvním koši, který uvidí. V tom horším zůstane ležet pokrčený někde na zemi. Ve většině případů se na ten leták ani nepodívají. Tento způsob reklamy se potom míjí účinkem. Ale jak tedy lidi zaujmout? Můžete své zákazníky oslovit třeba pěkným reklamním produktem, například potiskem tašky.

Nové nápady a přilákání nových klientů

Jste nová firma a nasadili jste na trh skvělý produkt. Klienti ale nikde. Kde je problém? Musíte o sobě dát pořádně vědět! Vytvořte prezentaci a hurá na nejbližší veletrh! Ale jak dosáhnete toho, že si Vás zákazníci zapamatují? Můžete rozdávat reklamní dárky. Jedním z nich by měla zajisté být taška, potištěná firemním logem. Nezapomeňte také na vizitky s firemními kontakty. Uvidíte, že zakázky se brzy jen pohrnou.