Pes je lepší než děti

Váš pejsek je vaše všechno, vy to zvířátko zkrátka milujete, protože vám přináší jen samé radosti. To se vůbec nedá srovnat s tím, když jste měla děti, to byla hrůza. Neustále brečely, vy jste za nimi musela stále běhat, stále jste je musela hlídat, přebalovat, krmit, šatit, no zkrátka stálo vás to mnoho nervů a také mnoho peněz a nyní máte pocit, že jste si vychovala páreček nevděčníků. To se vám s vaším pejskem nikdy stát nemůže. Váš pejsek, to je ztělesněná vděčnost, která se vám každý den mnohokrát vrátí.

Zlepšil vaše zdraví

Jen si to vezměte, jak se s ním máte dobře. Každý den se díky němu nejméně dvakrát denně vydáte na procházku do parku na čerstvý vzduch. A vždycky se tam výborně protáhnete, pročistíte si plíce a po příchodu domů se vždy cítíte mnohem lépe. A to platí i v zimním počasí anebo v období podzimních plískanic, kdy by vás dříve ven nikdo nedostal. Však se vám nyní díky tomu výrazně zlepšilo zdraví. U doktora jste nebyla ani nepamatujete. A to vše jen díky vašemu pejskovi. A přitom péče o něj vám zabírá tak málo času, že o tom ani nevíte.