Netradiční, ale účinná léčba

Přestože jste už slyšeli mnoho různých debat a názorů na léčebné konopí a dokonce jej někteří z Vašich známých nebo přátel využívají, Vy sami však stále máte určité pochybnosti nebo dokonce obavy, které jsou spojené s jeho užíváním jako léčebného prostředku (třeba ve formě masti) nebo jako potravinového doplňku? Pak Vás zveme na náš web, kde si sami můžete udělat svou vlastní představu o jeho skutečných účincích.

Poznejte s námi pravdu

S konopím je spojeno mnoho mýtů, zvláště o jeho návykovosti, která se však netýká odrůd, jež jsou určeny pro potravinářství, kosmetický průmysl nebo dokonce farmacii a přípravu léčebných prostředků. Stačí se začíst do našich odborných článků a uděláte si sami přehled jak o skutečných a doložených faktech, tak i o neopodstatněných, zkreslených a nafouknutých předsudcích.