Nejnižší ceny v metropoli

Je mnoho důvodů, proč se zdržet v Praze delší dobu, ale obvykle se jedná o studium, práci, popřípadě delší dovolenou. V případě dovolených je ještě platba za pár dní v hotelu schůdná, ale bydlet většinu dní z roku i v tom nejlevnějším hotelu v našem hlavním městě není pro většinu lidí finančně únosné. Naše ubytovna Praha je násobně levnější, než-li jakýkoliv hotel ve stověžaté matičce. Většinou u nás mají pronajaté pokoje právě studenti a sezónní pracovníci, nacházejí se u nás ale i rodiny. Pokoje jsou prostorné a dobře zařízené. Pravidelný úklid je samozřejmostí.

Rezervace je moudrá

Nemusíte si u nás předem rezervovat pokoj, ovšem pak musíte počítat i s variantou, že žádný nebude k dispozici. Je tedy rozumné použít rezervační formulář na našem webu, popřípadě zavolat k nám na recepci a na všem se řádně domluvit.