Nejen do domácnosti

Přirozeně nejsouvířivky samozřejmě určeny jen pro domácnosti. Používá je i mnoho komerčních zařízení. A to nejen profesionální zdravotnická rehabilitační zařízení státní, ale i rehabilitační a relaxační centra soukromá, ale také se stávají stále častější i součástí vybavení pokojů v penzionech, hotelích a to nejen těch luxusnějších. Brzy se stanou vcelku běžnou výbavou i ve standardních pokojích. Investice do nich se vyplatí a to nejen hotelům, ale i majitelům penzionů, pronajímaných apartmánů, chat, vil či mileneckých azylů.

Další využití

Stále oblíbené jsou také v nejrůznějších zábavních podnicích. V dnes oblíbených aquaparcích jsou speciální velké typy, ale třeba i různé noční kluby, striptýzové bary, erotické priváty a podobně bývají pro pohodlí i potěšení svých klientů vybaveni taky velkými typy pro více osob.