Nechtěná výměna se povedla

Jejich nový dům byl malý, ale útulný. Bylo by jistě mnoho věcí, které by napodruhé udělali jinak, ale byl to prostě jejich dům a oni byli rádi, že ho mají. To ovšem do té doby, když se rozhodli, že bílou dlažbu , která byla mimochodem na celé ploše v přízemí, vymění za podlahové palubky. Rozmýšleli se poměrně dlouho, ale nakonec se na tom shodli. Byl to tedy očistec, co se týče práce a všudypřítomného prachu, ale dneska to už mají za sebou a důležité je, že toho nelitují.

Prodejna se rozzářila novotou

Prodejna, kterou jsme si nedávno otevřeli, se po našem zásahu doslova rozzářila novotou.  Její interiér byl opravdu světlý a díky velkým oknům do něj nádherně prostupovaly ranní paprsky slunce. Svou neodmyslitelnou roli jistě sehrály podlahové palubky, které jsme vybírali tak, aby ladili ke všemu ostatnímu. Moc jsme se těšili, až ji otevřeme a navštíví nás první návštěvníci. Byl to jeden z našich nejkrásnějších zážitků.