Můžete využívat speciálních sprejů

Bez našeho nerezového zábradlí by se asi neobešli v reprezentativních budovách. Mělo by co nejlépe vypadat. Skvěle splní i svou základní, to je bezpečnostní funkci. Chcete se o tom sami přesvědčit? Potom se dostavte za námi. Uvidíte, že mluvíme pravdu. Nejdříve však bude zapotřebí vyrobit některé z našich schodišť. Co byste řekli na samonosné nebo raději křivočaré?

Ideální jsou masivní tvrdé materiály

Každý odborník vám řekne schodišťové stupně je nutné zhotovovat z tvrdých dřevin. K nim můžeme zařadit například buk nebo dub. Ty se také nejčastěji používají. Svým zákazníkům můžeme doporučit, aby zvolili i exotická. Velmi dobře se již osvědčily. Co byste pak řekli, kdybychom k nim udělali hezké nerezové zábradlí? Bude se vám líbit. Oceníte jeho špičkovou kvalitu.