Klasika, která se stále hodí

Představíme-li si péči o dítě v dobách minulých, jistě si kromě hromádky dupaček a dudlíků nezbytně musíme představit pořádnou hromadu látkových plen, které bylo nutno prát, vyvařovat a především pak žehlit, třeba s pomocí domácího stolního mandlu. Jaká úleva to byla pro maminky, když do obchodů přišla nabídka papírových jednorázovek! Jsou však jejich bavlněné kolegyně již dávno za zenitem?

Mějte i Vy svou zásobu

Kdepak, i dnes mají látkovky stále svou neotřesitelnou pozici ve skříňce každého miminka či batolete. Pokud je maminky neužívají k přebalování, jistě se budou nesčetněkrát hodit při péči o dítě. Mohou posloužit jako příjemná osuška, mohou sloužit jako podložka hlavičky či jako příjemný mazlík na spaní. Dnes mají maminky možnost vybrat si nejen klasické bílé provedení, na trhu je řada krásných veselých barev a různých vzorů.