Kdo se nás ujme?

Po mnohaletém úsilí se nám splnilo naše velké přání. Měníme své bydliště. Malé a jak říkají realitní makléři zaobaleně „v nepoškozeném, ale původním stavu“. Prostě byt určený k totální rekonstrukci. Na to my ale nemáme dostatek peněz a naším přáním bylo žít v novém a velkém. Vše je vyřízeno, prodej bytu, koupě bytu, změna školy pro děti, pro nás vytyčené nové trasy do práce. Jen to hlavní stále nemáme. Kdo a jak nás přestěhuje? Navíc se zaneřáděným sklepem, dceřiným pianem a vůbec vším, co se nám podařilo za 15 let nashromáždit?

 

Kdo hledá, najde

 
Na internetu jsme si vyhledali pro nás jako stavěné stěhování Praha . Technik přijel k nám domů a všechny naše otázky vyřešil. Na veškeré věci nám společnost zapůjčila krabice, postarala se o bezpečné přemístění piana a také o vyklizení sklepu. Naše splněné přání navíc zpříjemnila bezkonkurenční cenou. Také by se vám obdobné řešení líbilo?