Každý pokoj disponuje televizí

Rádi bychom Vás pozvaly do našeho penzionu. Hotel Kolín se může pyšnit mnoha oceněními, hlavně od našich návštěvníků. Náš penzion poskytuje prvotřídní služby za sympatické ceny. Každý pokoj je vybaven více než dobře. Nejen že v žádném z nich nechybí televizní přijímač, ale můžete se u nás také připojit zdarma k internetu. Rozhodně návštěvy u nás nebudete litovat.

Do restaurace můžete i s těmi nejmenšími

Náš hotel Kolín je také vybaven velkou restaurací, kde nechybí ani moderní dětský koutek. Můžete nás tak navštívit bez obav i s Vašimi ratolestmi. Naši kuchaři připravují pro naše návštěvníky chutnou krmi z domácích surovin. K jídlu si lze objednat i různé druhy vín, červených i bílých, z mnoha koutů světa. Nechybí samozřejmě ani různé druhy aperitivů.