Jste již unaveni?

Vracíte se domů z práce každý den tak unavení, že na nic jiného už nezbývají síly? Těšíte se na víkend a na penzi, do které Vám zbývá ještě pár krutých let? Míváte pocit, že se toho blaženého času snad nikdy nedočkáte? Míváte pocit, že snad budete pracovat až do smrti? A co když to tak už nemusí být?

Jak to řešit?

Víte, existují možnosti, jak si volna a penze užívat již teď. Že do důchodu máte ještě daleko, že nějaký ten rok ještě pracovat musíte? Ale co když ne? Možná to ani nevíte, ale pravděpodobně splňujete podmínky na předčasný odchod do důchodu . Jaké to jsou podmínky? Na našich internetových stránkách naleznete veškeré potřebné informace. Na co máte nárok, jak vysoká bude výplata penze a hlavně, co vše musíte splňovat. Pokud se již cítíte z práce unaveně, zjistěte si u nás, zda si již nemůžete užívat zaslouženého volna.