Jen jedno řešení?

Jistě jste si všimli, že jde-li o papírové jednorázovky, příliš variant, vynecháme-li hmotnost děťátka, se nenabízí. Jako by snad každé děťátko bylo stejné jako všechna ostatní. Může to ale být i jinak. Vězte, že látkové pleny takový výběr nabízejí. V látkovém provedení existuje nespočet způsobů balení dětí, existuje nespočet značek a tedy i provedení, existuje nespočet způsobů zapínání, o nekonečné paletě vzorů a barev snad ani nebudeme hovořit.

Najděte si to své

Pokud se tedy rozhodnete pro přebalování do bavlny či dalších příjemných materiálů, vězte, že díky širokému výběru máte možnost vybrat takovou značku, která Vašemu děťátku bude sedět jako ulitá. Nebojte se, ani v noci by při správné volbě nemělo dojít k nehodě. Víte, že díky této volbě navrch i ušetříte? A to nejen peníze, ušetříte i životní prostředí kolem nás, a to je přece to nejdůležitější, co svým dětem můžete dát.