Je tohle ještě vůbec léto?

Nevím, ale když je celý den a bohužel i noc vedro k zalknutí, nejsem si jistá, jestli je to ještě to, na co se těšíme asi od března. Veškeré aktivity omezujeme na minimum, netrpělivě vyhlížíme každý mráček a modlíme se za intenzivní déšť. O příjemném vyspání si můžeme nechat zdát, teploty ani v noci neklesnou na únosnou mez.

Když se nám vymklo léto, musíme si poradit sami

Je to tak, nic jiného nám asi nezbyde. Klimatizaci, kterou jsme za zcela běžnou věc považovali v jižní Evropě, budeme muset asi vzít na milost i u nás. V klimatizacích Praha si naštěstí můžeme vybrat zařízení, které nám bude vyhovovat, bude se nám líbit a zpříjemní nám parné dny. Technickou stránku a parametry pro montáž tady projednáme s vyškolenými odborníky a na příští vlnu tropických veder už budeme perfektně připraveni.