Hádáte se doma kvůli nepořádku?

Téměř v každé domácnosti se najdou věci, které nikdo nepoužívá, a kvůli tomuto stavu často vznikají hádky. Vyčítá vám manželka, že máte tři sekačky na trávu? Nebo manžel nadává, že používáte jednu konvici, zatímco máte doma dvě? Vyřaďte věci, které nepoužíváte. Díky našim inzerátům můžete snadno nabídnout věci, které chcete poslat o dům dál, a to zela zdarma. Nemusíte platit nic za vystavení nabídky, ani za zprostředkování obchodu.

Nabídku vložíte snadno

Všechny kategorie, které u nás najdete, jsou roztříděny tak, aby měli uživatelé co nejlepší přehled. Snadno najdete kategorii, kterou zrovna hledáte. Nemusíte procházet celou nabídku, ale ihned najdete to, co hledáte. Vložte nabídku s fotografií, a čekejte, až se vám začnou ozývat zájemci. Díky velkému počtu uživatelů to nebude dlouho trvat, a věc, kterou nabízíte, bude prodaná dříve, než byste čekali.