Bydlení, které se Vám vyplatí

Už jste někdy přemýšlely, že byste bydlely v domu, který by měl schopnost se pohybovat? Můžete využít naše mobilní domy , které dnes připomínají více než klasické karavany moderní byty. Naše domy jsou velice kvalitní, neboť jsou kupovány od spolehlivých výrobců přímo z Holandska. Kontaktujte nás ještě dnes a můžete bydlet dobře a k tomu levně.

Moderní kuchyně je samozřejmost

V dnešních pohyblivých domech je již naprostou samozřejmostí, že si můžete v klidu uvařit v klasické kuchyni, ve které nechybí například lednice nebo sporák. Mobilní domy moderního střihu svým majitelům také nabízejí skvěle vybavené obývací pokoje, z nichž některé mají dokonce i plynový krb. K dispozici obvykle bývá i prostorná ložnice a pochopitelně také sprchový kout a sociální zařízení.